صنایع آموزشی تولیدی پارتاک

درباره ما

صنایع آموزشی و تولیدی پارتاک رباتیک و شناخته شده در حوزه رباتیک با هدف تولید محصولات آموزشی و کمک آموزشی و ارتقا سطحی کیفی آموزش های فنی و مهندسی بر پایه استاندارد های آموزشی کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را آغاز نمود در این بین با ایجاد بستر ها و زیر ساخت های مناسب به کمک صنایع داخلی مختلف از جمله نساجی , صنایع تولیدی رنگ ,چاپ و بسته بندی و تولید قطعات صادراتی کم یاب و…… پرداخته است .

در راستای اهداف خود و با ورود به مقاطع مختلف آموزشی از جمه مهد های کودک و پیش دبستانی ها , مدارس ابتدایی , دبیرستانها , ودانشگاه و اجرای کلاسهای فوق برنامه بر پایه علوم فنی مهندسی روز توانسته است گامهای موثری را در پیشبرد اهداف آموزشی ساختار محور بر دارد.

در جهت تامین وسایل کمک آموزشی مورد نیاز زنجیره های آموزش بخش های طراحی برد های الکترونیک بخش فروشگاه انلاین و بخش تامبن قطعات و لوازم کاربردی و چاپ PCB و … را به صورت درون سیستمی پایه ریزی و راه اندازی نمود.

سیستم آموزش محور این شرکت بر پایه تمرین و تکرار مطالب آموزشی بر بستر کار عملی همراه با پروژه های کاربردی استوار است و بنا بر این ساختار توانسته است گامهای موثری در جهت کسب رصایت مدیران مراکز آموزشی و خانواده هارا بر دارد.

صنایع آموزشی و تولیدی پارتاک با حضور در مسابقات مختلف استانی و کشوری و بین المللی و کسب عناوین مختلف از جمله مقام اول مسابقات آزاد رباتیک ایران (iranopen) مقام اول مسابقات شریف کاپ و 7 عنوان از مسابقات صائب کاپ و 2 عنوان از مسابقات فجر کاپ در رشته های مختلف از جمله رباتهای مبارز سبک و سنگین وزن رباتهای فوتبالیست رباتهای مسیر یاب هوشمند و…. جزو پر افتخار ترین شرکت های آموزشی ایران در زمینه آموزشهای فنی مهندسی میباشد.